Oficiálny hotel

Hotel DoubleTree by Hilton Bratislava

Hotel je v prevádzke od roku 2011. Už viac ako 10 rokov sme dejiskom významných udalostí. Našou zodpovednosťou bolo a vždy bude naplniť svet svetlom srdečnosti a pohostinnosti. Sme jednou z 18 značiek celosvetovej siete Hilton Worldwide, vďaka čomu je zaručený vysoký štandard služieb a ubytovania.

DoubleTree by Hilton Bratislava je moderný štvorhviezdičkový hotel v srdci Bratislavy. Je situovaný vedľa Zimného štadióna Ondreja Nepelu, ktorý je dejiskom športových a kultúrnych podujatí, vzdialený 10 minút od centra mesta, 7 minút jazdy autom od Medzinárodného letiska Bratislava a iba 50 minút od Medzinárodného letiska Viedeň Schwechat. Ubytujte sa v priestranných a komfortných izbách, ktoré sú klimatizované a odhlučnené. Stretnite sa v najväčšej konferenčnej sále Hilton Ballroom v Bratislave alebo využite sedem elegantných zasadacích miestností pre obchodné brífingy a rodinné stretnutia. Vychutnajte si gastronimický zážitok z fantastického jedla v reštaurácii Cloud. Reštaurácia Opus je ideálnym miestom pre začiatok
úspešného dňa.

V DoubleTree by Hilton Bratislava sa s hrdosťou staráme o maličkosti, ktoré robia veľký rozdiel. Cookie koláčik je symbolom srdečného privítania a prísľubom našej pohostinnosti.

Reservation contact:

+421 2 323 401 11
bratislava.reservations@hilton.com